B

 


Startpagina Activiteiten Foto Album Links Nieuwssprokkels Bestuur

BESTUUR

GENTSE MARITIEME KRING

  Naam e-mail GSM
Voorzitter De CaluwÚ Rik henri.de.caluwe@pandora.be 0478 58 17 12
Ondervoorzitter Collen Paul paul.collen@telenet.be 0475 90 76 29
Penningmeester De Backer Patrick patrick.de.backer2@telenet.be 0478 58 15 13
Secretaris ??? GEZOCHT    
Bestuurslid Claeyssens Martin capt.claeyssens@asa.be 0475 29 77 33
Bestuurslid Carron Peter peter.carron@skynet.be 0499 59 33 25
Bestuurslid Cuyt Jozef jef.cuyt@pandora.be 0477 44 09 02
Bestuurslid Vernaeve Dirk d.vernaeve@havengent.be  0476 41 85 23
Bestuurslid Wauters Paul paul.wauters@pawaconsult.be 0475 38 22 83
Bestuurslid Verbesselt Frank Verbesselt.Frank@deme.be 0477 47 00 62

       Bestuurslid                                     Seynaeve Marc                                  marc@shipandshore.be               0495 26 72 29   

Lidgeld : Het jaarlijks lidgeld bedraagt 35,00 euro en wordt betaald door overschrijving van dit bedrag naar het GMK-  rekeningnummer 001-3163952-82.

De lidgelden worden gebruikt voor de werking van de vereniging. De lidgelden dekken niet volledig de kosten van de activiteiten: afhankelijk van de activiteit die wordt georganiseerd, moet er al dan niet nog een bijdrage worden geleverd in de kosten van de activiteit.

         

                  Contact : GENTSE MARITIEME KRING

       PAUL COLLEN

Tel.: 0475 90 76 29

Email: paul.collen@telenet.be   -  gentsemaritiemekring@gmail.com



 

Copyright « 2008 Gentsemaritiemekring.be